Posjet mladih hodočasnika

fb_img_1480883923054

U organizaciji Ureda za pastoral mladih SMN, studenti su hodočastili u Vukovar i Osijek povodom 25. godišnjice pada grada Vukovara. Prenoćili su u župi Brijest (Osijek) te su drugi dan hodočašća uz pratnju vodiča obišli Osijek. Na povratku za Split posjetili su i Đakovo.
Kako je bilo, pogledajte u fotogaleriji 🙂
Foto: Luka Jelavić

Župne obavijesti i misne nakane od 4. prosinca do 11. prosinca 2016. g.

pocetna-slika

Druga nedjelja došašća, 4. prosinca 2016. g.

9:00 – za sve župljane

Ponedjeljak, 5. prosinca 2016. g.

6:00 – + Jozo i Slava JOZIĆ

Prva nedjelja Došašća 27.11.2016.

Prva nedjelja Došašća

Župljani su se okupili na nedjeljnoj misi proslaviti prvu nedjelju Došašća. Zapaljena je prva svijeća i započelo je vrijeme priprave za Božić. Dobro došli na internet stranice Rimokatoličke zajednice u Brijestu, Osijeku, koja propovijeda , slavi i svjedoči da je Isus živ, kojoj je sveti Otac poslao svoga Duha. Vjeru pokazujemo tako da živimo i djelujemo po porukama evanđelja. Ad maiorem Dei gloriam – Sve na veću slavu Božju!