Župni oglasi

Župne obavijesti i misne nakane:

od 06. rujna do 13. rujan 2020. g.

 

Dvadeset i treća nedjelja kroz godinu 06. rujan 2020.g..

 

9:00 – Za sve župljane

18:00 – Za zdravlje Slađane ROŽMARIĆ

 

Ponedjeljak, 07. rujan 2020.g. sv. Marko Križevćanin

18:00 – + Zora (ž) MASONČIĆ

 

Utorak, 08. rujan 2020.g. rođenje BDM – Mala Gospa

 

18:00 – + Marija MANDURIĆ

Srijeda, 09. rujan 2020.g.

 

18:00 – ++ Sve pokojne iz ob. SLAVIĆ i PAČAREK

 

Četvrtak, 10. rujan 2020.g..

18:00 –

 

Petak, 11. rujan 2020.g.

18:00 –

 

Subota, 12. rujan 2020.g.  Presveto Ime BDM – Ime Marijino

 

07:30 –

 

Dvadeset i četvrta nedjelja kroz godinu 13. rujan 2020.g.

          

9:00 – Za sve župljane

18:00 –

Dragi župljani!

Što smo napravili do sada. 23. kolovoza pohodio nas je nadbiskup Đakovačko-osječki, Đuro Hranić koji me je uveo za upravitelja Vaše župe Mučeništva sv. Ivana Krstitelja. Bilo je to na čast prije svega Vama poštovani župljani a onda naravno i meni i cijeloj Družbi. 29. kolovoza proslavili smo naš župni god. Mučeništva sv. Ivana Krstitelja. Sve je prošlo uz sve pohvale. Zahvaljujem svima na trudu i radu od kuharice, sakristanke, čistačicama crkve, čitačima, pjevačima, ministrantima i svima ostalima na svemu. Neka Vas Gospodin nagradi obiljem svakog dobra i blagoslova. Malo smo očistitli i dvorište koje je bilo zaraslo grmljem i svim i svačim oko skladišta i sakristije tako da smo tu malo dali zraka da se na fasadu a onda i unutarnje zidove ne lijepe gljivice i vlaga. Ovih dana oblajhat će se klupice i polakirati da preko jeseni daske ne trunu a da se moze i sjediti na njima – urednima. Kad odcavate cvijeće žardinjere će biti ofarbane u bijelo da isto i ulazak u ckrvu ima neku estetitiku. Kako urediti još bolje dvorište? Pitam Vas, nema više rušenja ni čišćenja sada je samo sađenje i uređivanje. Negdje početkom idućeg tjedna mi dolaze Web majstori da srede malo našu župnu stranicu koja treba biti daleko bolja i sviježija. I najvažnije: DRŽIMO SE EPIDEMIOLOŠKIH MJERA. OVAJ VIRUS JE OPET U ZAMAHU I NE BI VOLIO DA JA I MOJ PASTORALI SURADNIK ZAVRŠIMO U SAMOIZOLACIJA A VAŠA ŽUPA BUDE ZATVORENA NA DVA ILI VIŠE TJEDANA.

 

Vaš župnik

p. Stjepan Šuflaj

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.