Obavijest

Poštovani vjernici,

Hvaljen Isus i Marija

Zbog pogoršanog epidemiološkog stanja u našoj državi glede Covid 19 – ili korona epidemije a sukladno preporukama epidemiologa molio bi vjernike da u crkvi nose maske.

Da bi smanjili mogućnost većeg okupljanja na Svetoj Misi (zbog navedenog razloga) već od ove nedjelje biti će u našoj župi tri mise. Prva u 9:00h, druga u 10:30h i navečer u 18:00h. To je privremeno dok se epidemiološka situacija ne stabilizira. Naravno da je prvenstveno svakom vjerniku a isto tako i nama svećenicima želja da na Misama bude što više vjernika oko Gospodnjeg stola ali puno gore bi bilo da se, ne daj Bože zbog zaraze moraju ograničavati ili ukidati Mise. Zato sam promišljajući donio PRIVREMENO ovakvu odluku. To je privremeno dok se epidemiološka situacija ne stabilizira.  Molimo se da do toga što prije dođe. 

Neka vas sve Gospodin prati i čuva

Vaš župnik

p. Stjepan Šuflaj

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.