ŽUPNE OBAVIJESTI I MISNE NAKANE ZA DRUGU NEDJELJU PO BOŽIĆU, 04. PROSINCA 2015. GODINE

Nedjelja 04. sječnja 2015. godine, Druga nedjelja po Božiću

9:00 sati – za sve naše župljane

18:00 sati  + Đuro GILMING

Ponedjeljak, 05. siječnja  2015. godine

Utorak, 06. siječnja  2015. Godine – svetkovina Bogojavljenja

09:00 sati  – na nakanau sveta obitelj za zahvalnost

18:00 sati –  sve pokojne obtelji NEMET i PERIŠKIĆ

Srijeda, 07. siječnjaa  2015. godine

18:00 sati –

Četvrtak, 08.  siječnja  2015. godine

Petak, 09. siječnja  2015. godine

Subota, 10. siječnja  2015. godine

07:30 sati –

Nedjelja, 11.  sječnja 2015. godine. blagdan, krštenje gospodinovo

9:00 sati – za sve naše župljane

18,00

U staklenom ormaru  možete nabaviti kalendare,  novi broj  Glasa Koncila te  Živa Vrela.

Župno klanjanje pred Presvetim  biti će u četvrtak  poslije sv mise .

Sljedeći tjedan crkvu čisti šesta grupa. Zahvaljujemo petoj grupi koja je čistila prošli tjedan.

Hvala svima koji su dali za lukno i prilog za crkvu.

Župna kateheza. Za vrijeme škoskog ferija neće biti. Početak  je  početkom nastave.

U ponedjeljak, 5. 1. 2014., je predvečerje blagdana Bogojavljenja ili Sv. Tri Kralja, na početku večernje sv. mise u 18,00 SATI BITI ĆE BLAGOSLOV VODE!

U utorak slavimo svetkovinu  BOGOJAVLJENJA (EPIFANIJU) – ili “SVETA TRI KRALJA” – u poklonu triju mudraca koji dođoše pokloniti se novorođenome Kralju objavljuje se Bog u osobi Isusa Krista svim narodima. Sv. mise su kao u nedjelju.

Svima Vama koji ste nas ovih dana primali u svoje obiteljske domove prilikom blagoslova obitelji od srca zahvaljujemo i želimo da Vas u ovoj Novoj Godini prati Božji blagoslov i njegovo milosrđe!

Božićno vrijeme traje još do sljedeće nedjelje – svetkovine Krštenja Gospodinova!

Kroz cijeli ovaj tjedan se dakle još pjevaju božićne pjesme i u domovima čuvaju jaslice i božićni ukrasi do sljedeće nedjelje!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.