Župne obavijesti

24

Ned. 13. 6. – 11. NEDJELJA KROZ GODINU, Sv. Ante Padovanski
9:00 Pro populo
10:30 † Vinko Božić (pl.)
11:30 KRŠTENJE – Ante Vrebac
18:00 † Antun Brkić (pl.)

Pon. 14. 6. – Svagdan
18:00 † Ante Zekić

Ut. 15. 6. – Svagdan – Sv. Vid, mučenik
18:00 Za zdravlje, u čast Srca Isusova (pl.) (Male Marije, Nada)

Sr. 16. 6. – Svagdan
18:00 † Josip Mihaljević (pl.)

Čet. 17. 6. – Svagdan
18:00 † Vinko Božić (pl.)

Pet. 18. 6. – Svagdan
18:00 † Mara Radoš (pl.)

Sub. 19. 6. – Svagdan – Sv. Romuald, redovnik
7:30 †† Milivoj i Margarita Marinović

Ned. 20. 6. – 12. NEDJELJA KROZ GODINU
9:00 Pro populo
(Mise u 10:30 nema do daljnjega!)
18:00 †† Nikola i Marija Petrović (pl.)

24
ŽUPNI OGLASI
(za tjedan 13. – 20. 6. 2021.)

NEDJELJNA MISA u 10:30 – koja je prošle jeseni uvedena zbog covid-pandemije – služi se još samo danas. Svete mise nedjeljom će ubuduće biti samo u 9:00 i 18:00 sati. (Molimo da to razglasite i „sezonskim vjernicima“).

Za BLAGOSLOV ili SVEĆENJE OBITELJI – one koji to žele, a nisu imali za ovu godinu – molimo da nam se prijave što prije.

Iz naše, Isusovačke klasične gimnazije u Tvrđi, dobili smo dopis za Preporuku župnika, eventualnim kandidatima, za upis u tu školu. To znači da netko od učenika koji razmišljaju o upisu u Isusovačku klasičnu gimnaziju, može od župnika dobiti preporuku za upis, što je na određeni način pomoć pri upisu.
IKG Osijek je katolička opcija srednje škole koja svoju pedagogiju gradi na prenošenju znanja, vjere i brige o pojedincu kao osobi. Danas kada su mnoge vrijednosti u našem društvu poremećene, dobro je razmotriti i tu katoličku opciju.

Institut za novu evangelizaciju „Sveti Ivan Pavao II.“ i Ured za pastoral mladih organiziraju Biblijsko-molitvenu večer pod vodstvom vlč. Krešimira Bulata – u ponedjeljak, 14. lipnja (sutra) u 19:30 – u pastoralnim prostorima uz Nadbiskupski vikarijat u Osijeku. – Uz poštovanje epidemioloških mjera.

U odsutnosti župnika (zbog Duhovnih vježbâ) – sljedećih 10-ak dana bit će vam na raspolaganju patri Mate i Ignacije.

Zahvaljujemo svima koji svojim radom i umijećem, pa i novčanim prilozima, pomažu u održavanju crkve i župne kuće: našim čistačicama, domaćicama, kao i svima vama koji na bilo koji način unaprjeđujete život u župi.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.