NEDJELJNI OGLASI

20. – 27. 6. 2021.

Ned. 20. 6. – 12. NEDJELJA KROZ GODINU

9:00    Pro populo

18:00    † Nikola i † Marija Petrović (pl.)

Pon. 21. 6. – Sv. Alojzije Gonzaga, redovnik

18:00    † Ivka i † Drago Penić (pl.)

Ut.    22. 6. – Svagdan / Sv. Paulin Nolanski, biskup / Sv. Ivan Fisher, biskup i Toma More, kancelar – mučenici

Sr.    23. 6. – Svagdan

Vigilija – Misa bdjenja – Slava, Vjerovanje

Čet.  24. 6. – ROĐENJE SV. IVANA KRSTITELJA – svetkovina

Pet.   25. 6. – Svagdan

18:00    † Boja i † Ante Modrić

Sub. 26. 6. – Svagdan / Sv. Josip Marija Escriva de Balaguer, prezbiter

7:30  __________________

Ned. 27. 6. – 13. NEDJELJA KROZ GODINU

9:00    Pro populo

18:00    __________________

ŽUPNI OGLASI

20. – 27. 6. 2021.

NEDJELJNE SU MISE od danas (20. 6. 2021.) samo u 9:00 i 18:00 sati. Razmatramo prijedlog da zbog ljetnih vrućina u srpnju i kolovozu večernju misu pomaknemo kasnije – možda u 19 sati. Prije konačne odluke želimo čuti i vaše mišljenje.

U ponedjeljak je najduži dan – astronomski početak ljeta (21. 6. 2021.). Onima koji se spremaju na godišnji odmor želimo sretno putovanje, dobar oporavak i novi optimizam za iduće razdoblje.

BLAGOSLOV OBITELJI i STANOVA u našoj župi zbog pandemije još nije dovršen… U svakom slučaju, red je da svećenik bar jednom godišnje posjeti svaku katoličku kuću, odnosno obitelj. To može biti – po dogovoru – i u večernjim satima. Poželjno je da tada cijela obitelj bude na okupu…

Upisi u Isusovačku klasičnu gimnaziju u Tvrđi – Kandidat može od svoga župnika zatražiti Preporuku za upis. Posebnost je te škole što uz prenošenje znanja nastoji pomoći mladom čovjeku u formiranju njegove osobnosti.

U odsutnosti župnika – do srijede – na raspolaganju su vam patri Mate i Ignacije.

U četvrtak, na svetkovinu sv. Ivana Krstitelja, naš privremeni župnik p. Siniša Štambuk polaže zavjete u Kapeli Srca Isusova u Stepinčevoj 27, kod mise u 18:30.

Zahvaljujemo vam za svaki oblik potpore – bilo radom i umijećem, ili novčanim prilozima – u održavanju crkve i župne kuće: našim čistačicama, domaćicama i svima koji unaprjeđujete život u župi.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.