ŽUPNE OBAVIJESTI

3. – 10. 10. 2021.

Ned. 3. 10. – 27. NEDJELJA KROZ GODINU – Sv. Franjo Borja (Borha)

                 9:00    Pro populo

              18:00    † Đuro Prašnički (pl.)

Pon. 4. 10. – Sv. Franjo Asiški, utemeljitelj Franjevačkog reda – spomendan

              18:00    † Juro Milković (pl.)

Ut.    5. 10. – Sv. Faustina Kowalska, redovnica, mističarka – svagdan

              18:00    Za duše u čistilištu i duše za koje se nema tko moliti (pl.)

Sr.    6. 10. – Sv. Bruno, utemeljitelj Kartuzijanskog reda – svagdan

              18:00    Za zagovor sv. Josipa (pl.)

Čet.  7. 10. – Bl. Dj. Marija od Krunice – spomendan

              18:00    † Marko Vučemilović-Šimunović (pl.)

Pet.   8. 10. – svagdan

              18:00    †† Mate i Mila Vuković (pl.)

Sub. 9. 10. – Sv. Dionizije i dr. mm; Sv. Ivan Leonardi – svagdan

                 7:30    Za zdravlje Marka i njegove obitelji (pl.)

Ned. 10. 10. – 28. NEDJELJA KROZ GODINU

                 9:00    Pro populo

              18:00    †† Janja i Nikola Bilić (pl.)

ŽUPNI OGLASI

3. – 10. 10. 2021.

U NEDJELJU (10. listopada) proslavit ćemo DAN KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE. Pozivamo, stoga, osobito školsku djecu da donesu različite PLODOVE zasađenog ili samoniklog bilja (voća i povrća) i drugih znakova plodovima bogate jeseni, da to sve pred oltarom složimo u šaroliki aranžman zahvalnosti Bogu Stvoritelju. Bit će najbolje da većinu toga donesete već u petak. Naravno, primit ćemo i ono što donesete i u subotu.

PODSJEĆAMO da KATEKUMENSKI SUSRETI za NEKRŠTENE ODRASLE OSOBE počinju UTORAK, 12. listopada, u 19:15 – u župi Sv. Mihaela u Tvrđi. Nije potrebna prethodna najava. Jednostavno dođite na susret i upišite se!

Preporučujemo novi broj GLASA KONCILA i GLASNIKA SRCA ISUSOVA I MARIJINA.

HVALA svima za trud i vrijeme uloženo za našu župnu zajednicu: napose vama koji uređujete crkvu, pjevate u zboru, naviještate Riječ Božju ili ministrirate. Neka vas Gospodin sve blagoslovi i nagradi mirom i zadovoljstvom!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.